Home / Heart Tonic Haberler / Heart Tonic Şurup

Heart Tonic Şurup

Hipertansiyon hastalığı, kronik olarak görülen bir hastalıktır. Kadın erkek fark etmeksizin orta yaş ve üzerinde görülür. Bazı genetik ve çevresel nedenlerden ötürü gençlerde de görülmektedir. Özellikle yaşam kalitesini etkilemesinin yanı sıra hayati riskleri de vardır. Adeta hastalar patlamayı bekleyen bir bombaya bağlı yaşıyor dersek yalan söylemiş olamayız. Hipertansiyon; ileri safhalarda hastaların yaşama sevincini ve istencini aşırı derecede azaltır. Vücut sürekli yüksek basınca maruz kalır. Kan damarları ve iç organlar bu durumdan olumsuz etkilenir. Beyini kalp ve böbrekler için de hayati riskler oluşturabilir. Bulantı, baş ağrısı, gözlerin altındaki koyu halkalar, ağız kuruluğu ve genel sağlık durumunda bozulmaya neden olur. Heart Tonic şurup sayesinde hastalığın zarar veren etkilerini minimuma indirerek yaşam kalitenizi yükseltebilirsiniz.

 

Heart Tonic Şurupların İçeriği

Heart Tonic % 100 bitkisel içerikli bir üründür. Doğal antioksidanlar, esansiyel amino asitler, ekstratlar ve enzimler içerir. Herhangi yan etki ve alerjik bir yanı yoktur. Kalp fonksiyonlarını iyileştirmede etkilidir. Kan damarlarının elastikiyet oranınım arttırarak içeriden güçlendirmektedir.  Fesleğen özü; kaygı düzeyiniz düşürmede ve uyku düzenini düzeltmekte, Meyan kabuğunda bulunan biyoflavonid ile toksinlerin vücuttan atılması ve kardiyovasküler sistemi stabilize etmeye yardımcıdır. Biberiye özü, metabolizmayı düzenler böbreklere faydalıdır. Adaçayı ile de kan damaları güçlenir, venöz çıkış sistemini iyileştirir.

Heart Toniclerin Avantajları

Heart Tonicler kan basıncını düzenleyen yüksek kaliteli ve makul fiyatları olan ürünlerdir. Toksinleri vücuttan atılmasında etkilidir. Sinir siteminin işleyişi açısından da etkindir. Anksiyete ve uykusuzlukla mücadelede etkilidir. Kan pıhtılarının parçalanmasında etkilidir. Kan şekerinin kontrolünde etkindir. Vasküler tonu geri yükler. Alerjik reaksiyonlara bağlı olarak gelişen yan etkilere neden olmaz. Uyku düzeniniz normale döner ve bağışıklığınızı güçlendirir. Tamamen doğal bir üründür. İlacı yemeklerden yarım saat sonra ve günde 4 kez kullanabilirsiniz. Minimum etkisini göstermesi için üç ay kullanılması gerekir. İlaç damarlar üzerinde de duvarların genişlemesinde ve introvasküler lümen genişletici bir etkiye sahiptir. Bu sayede hipertansiyona bağlı olarak gelişen yüksek basınç düşer. Resmi Heart Tonic Türkiye Distribütörü satış sayfasından Heart Tonic ürünleri satın alabilirsiniz. Sahte olanlara itibar etmeyiniz.

About admin

Check Also

Essay Help For Pupils

Pupils that are in the process of composing an essay often ask for essay help …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir