Home / Heart Tonic Haberler / Heart Tonic Kullanım Talimatı

Heart Tonic Kullanım Talimatı

Hipertansiyon pek çok kişide görülen bir hastalık olup uzun soluklu tedaviye sahip olan bir hastalıktır. Uzman doktorlar da hastalarına doğal içerikli bir ilaç olan Heart tonic şurubunu tavsiye ediyor. Bu hastalık normal şartlarda çok yaygın olarak görülürken kimi kişi bu hastalığın farkında bile değil. Bu hastalık pek çok belirtiye yol açıyor. Baş dönmesi, asabiyet, kalp çarpıntısı, yorgunluk hali, uyku hali ve bulanık görme bu hastalığın taşıdığı belirtiler arasındadır. Bu belirtiler görüldüğü taktirde derhal uzman hekim tarafından muayene edilmek gerekir.

Heart tonic ilacının kullanım talimatı ise şu şekildedir; 1 çay kaşığı Heart tonic şurubu 1 su bardağı suyun içine karıştırın. 1 çay bardağı da bal katarak iyice karıştırın ve ilacın erimesini sağlayın. Yaklaşık 2-3 dakika kadar karıştırmanız gerekiyor. Bu ilaç karışımını her gün tok karnına içebilirsiniz. Günde 4 defa bu karışım içilebilir ve yemeklerden yarım saat sonra içilmesi önerilir.

 

Heart Tonic Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Heart tonic baş ağrısı, baş dönmesi, kalp sıkışması, kalbin çok hızlı atması, asabiyet ve daha pek çok belirtiyi ortadan kaldırıyor. Üstelik hiçbir şekilde yan etkisi bulunmuyor. Kalbi iyileştiriyor ve vücut sağlığını düzene sokarak daha kaliteli bir yaşam standardı sunuyor. Pek çok ilaç yıllarca kullanıldıktan sonra bile belirtileri kesin bir şekilde ortadan kaldırmaz fakat Heart tonic ilk 6 saati atlattıktan sonra etkisini göstermektedir.

Heart Tonic düzenli bir şekilde kullanıldığı taktirde kısa sürede hastanın şikâyet ettiği belirtileri ortadan kaldırır. Ancak hastalığın doğal yollardan tedavi olabilmesi için ve bu belirtilerin bir daha görülmemesi için en az 3 ay düzenli bir şekilde kullanılması gerekir. Aksi halde ilaç sadece geçici süreliğine etkisini gösterecek ve sonrasında aynı şikayetler tekrar görülecektir. Bu belirtileri yaşayan hastaların uzman doktor kontrolünde Heart tonic ilacını kullanması gerekir.

Bu İlaç Ne Kadar Süre Kullanılır?

Bu ilacın ne kadar süre boyunca kullanılacağı hekimin vermesi gereken bir karardır fakat ilaç bittikten sonra genel bir kontrol yapılmalı sonrasında doktor gerek duyarsa tekrar ilaca başlanmalıdır.

About admin

Check Also

Essay Help For Pupils

Pupils that are in the process of composing an essay often ask for essay help …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir